wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE:
PONDĚLÍ 9:00-10:30 15:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 15:00 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 15:00–20:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–10:30 18:00–21:10 (Street dance HecticDanceClub od 16:00)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
KOSMETIKA, MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Změna životního stylu

Jak jistě dobře víte, pokud na sobě chcete skutečně pracovat a dosáhnout svých cílů, zadarmo to není. Musíte doslova změnit svůj životní styl. Sezením u počítače či televize postavu snů nezískáte. Že jste to slyšeli již mnohokrát? Je nám to jasné. Nevíte co dělat? Přijďte k nám.
 
Pomůžeme Vám sestavit tréninkový plán přímo Vám na míru a to za ceny, které nikde jinde nezískáte. Chcete posílit,  zhubnout nebo jen vytvarovat? Se vším si umíme poradit. Provedeme diagnostiku a podle ní a Vašich představ vytvoříme cvičení přímo pro Vás. 
 
Necítíte se dobře? Hodila by se Vám detoxikace, očista celého těla? Rozhýbat lymfu, protáhnout se, zjistit, jestli máte v normě vitamíny nebo jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které ne, jste na správném místě. V programu řízené očisty těla Vám poradíme právě s tímto.
 
Rádi byste byli alespoň na chvilku profesionální tanečnicí? Program Stardance je tu přímo pro Vás. Naučíme Vás tančit, půjčíme krásné šaty, uděláme účes, nalíčíme a nafotíme. Je tu pro Vás jedinečný zážitek.
 
Chcete chodit na plesy a bály, ale bojíte se, protože neumíte tančit? Pak je tu přímo pro Vás lektorka Pavlína Morávková, která Vás individuálně, s partnerem nebo ve skupince tomuto krásnému pohybu naučí. 
 
Neváhete a vyberte si z celé škály našich programů. Rádi Vám pomůžeme na cestě za Vaším snem. S naším skvělým týmem to půjde rychleji a efektivněji.
 
Těšíme se na Vás.