wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072
PONDĚLÍ 9:00-11:00 15:00 – 21:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 9:00-10:00 (joga) 15:00 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 14:15 – 20:00 (pro zumbu do 21:00)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–11:00 18:00 – 20:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK případně dle individuálních objednávek
KOSMETIKA, MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Změna životního stylu

Jak jistě dobře víte, pokud na sobě chcete skutečně pracovat a dosáhnout svých cílů, zadarmo to není. Musíte doslova změnit svůj životní styl. Sezením u počítače či televize postavu snů nezískáte. Že jste to slyšeli již mnohokrát? Je nám to jasné. Nevíte co dělat? Přijďte k nám.
 
Pomůžeme Vám sestavit tréninkový plán přímo Vám na míru a to za ceny, které nikde jinde nezískáte. Chcete posílit,  zhubnout nebo jen vytvarovat? Se vším si umíme poradit. Provedeme diagnostiku a podle ní a Vašich představ vytvoříme cvičení přímo pro Vás. 
 
Necítíte se dobře? Hodila by se Vám detoxikace, očista celého těla? Rozhýbat lymfu, protáhnout se, zjistit, jestli máte v normě vitamíny nebo jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které ne, jste na správném místě. V programu řízené očisty těla Vám poradíme právě s tímto.
 
Rádi byste byli alespoň na chvilku profesionální tanečnicí? Program Stardance je tu přímo pro Vás. Naučíme Vás tančit, půjčíme krásné šaty, uděláme účes, nalíčíme a nafotíme. Je tu pro Vás jedinečný zážitek.
 
Chcete chodit na plesy a bály, ale bojíte se, protože neumíte tančit? Pak je tu přímo pro Vás lektorka Pavlína Morávková, která Vás individuálně, s partnerem nebo ve skupince tomuto krásnému pohybu naučí. 
 
Neváhete a vyberte si z celé škály našich programů. Rádi Vám pomůžeme na cestě za Vaším snem. S naším skvělým týmem to půjde rychleji a efektivněji.
 
Těšíme se na Vás.