wellness studio

Wellness studio Bel Corpo na Barrandově

Voskovcova 1034/20 (Vchod z Trnkova náměstí)
Praha 5
152 00
Recepce 777 975 072
LETNÍ PROVOZ RECEPCE
(PONDĚLÍ-ČTVRTEK)
OTEVÍRACÍ HODINY RECEPCE :
DLE OBJEDNÁVEK A USKUTEČNĚNÝCH LEKCÍ
V TANEČNÍM SÁLE INFO: 777 975 072
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
info@bel-corpo.cz, belcorpo.wellness@seznam.cz

Změna životního stylu

Jak jistě dobře víte, pokud na sobě chcete skutečně pracovat a dosáhnout svých cílů, zadarmo to není. Musíte doslova změnit svůj životní styl. Sezením u počítače či televize postavu snů nezískáte. Že jste to slyšeli již mnohokrát? Je nám to jasné. Nevíte co dělat? Přijďte k nám.
 
Pomůžeme Vám sestavit tréninkový plán přímo Vám na míru a to za ceny, které nikde jinde nezískáte. Chcete posílit,  zhubnout nebo jen vytvarovat? Se vším si umíme poradit. Provedeme diagnostiku a podle ní a Vašich představ vytvoříme cvičení přímo pro Vás. 
 
Necítíte se dobře? Hodila by se Vám detoxikace, očista celého těla? Rozhýbat lymfu, protáhnout se, zjistit, jestli máte v normě vitamíny nebo jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které ne, jste na správném místě. V programu řízené očisty těla Vám poradíme právě s tímto.
 
Rádi byste byli alespoň na chvilku profesionální tanečnicí? Program Stardance je tu přímo pro Vás. Naučíme Vás tančit, půjčíme krásné šaty, uděláme účes, nalíčíme a nafotíme. Je tu pro Vás jedinečný zážitek.
 
Chcete chodit na plesy a bály, ale bojíte se, protože neumíte tančit? Pak je tu přímo pro Vás lektorka Pavlína Morávková, která Vás individuálně, s partnerem nebo ve skupince tomuto krásnému pohybu naučí. 
 
Neváhete a vyberte si z celé škály našich programů. Rádi Vám pomůžeme na cestě za Vaším snem. S naším skvělým týmem to půjde rychleji a efektivněji.
 
Těšíme se na Vás.