wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE:
PONDĚLÍ 9:00-10:30 15:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 15:00 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 15:00–20:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–10:30 18:00–21:10 (Street dance HecticDanceClub od 16:00)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
KOSMETIKA, MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Power Plate

Wellness studio Bel Corpo, na rozdíl od celé řady jiných studií a fitness center, používá certifikovaný výrobek Power Plate®. U nás najdete jedině kvalitu originálu. Nenechte se zlákat napodobeninami! Blahodárné účinky přístroje byly nyní potvrzeny udělením certifikátu výrobce zdravotnického zařízení. Jedná se vůbec o prvního výrobce cvičebních strojů pro vibrační trénink, který dosáhl takového statusu v souladu s ISO 13485 - mezinárodně uznávanou normou jakosti, jako musí dle zákona splňovat subjekty vyrábějící zdravotnické zařízení. Na základě uděleného certifikátu klasifikoval Ústav pro kontrolu léčiv Spojeného království celý sortiment strojů Power Plate jako zdravotnické prostředky třídy IIa s platností pro celou Evropskou unii. Opravdových výsledků dosáhnete jedině s pravým Power Plate®.   

   

Co je Power Plate?

 

Power Plate® je prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration Training™ ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.

 

Jak to funguje?

 

Kromě toho musejí tyto svalové stahy reagovat ve všech třech směrech, protože stroje Power Plate® vytvářejí vibrace ve všech rovinách, přesně tak, jak je lidské tělo určené k fungování. Výsledkem je neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu.

 

Princip, na kterém stroje Power Plate® fungují, spočívá v Newtonových pohybových zákonech: síla vyvíjená tělesem je rovna součinu jeho hmotnosti a zrychlení, f = m × a. To znamená, že svalovou práci (stabilitu, sílu, výkon) lze zlepšit buďto pomocí větší zátěže nebo větších zrychlení. Mnoho způsobů cvičení a posilování využívá hmotnosti – různé posilovací stroje, činky, závaží, apod. Stroje Power Plate® namísto toho využívají druhou část výše zmíněné rovnice, použitím zrychlení při zachování hmotnosti, tedy tělesné hmotnosti.

 

     Jde o skutečný průlom, v kondičním i posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu, v každém okamžiku, každý den, při každém pohybu. Prostřednictvím cvičení Acceleration Training™, na stroji Power Plate® se tělo cítí jakoby “vážilo” víc při každém zrychlení způsobeném vibracemi.

 

     Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší “zátěž” při každé pohybu. To je podstata všech posilovacích a kondičních programů a stroje Power Plate® k tomu jednoduše využívají různé části téže rovnice! Ve svém důsledku stojí výsledky cvičení Acceleration Training™ na stejných biologických a fyziologických základech, které se využívají v jiných formách cvičení. Rozdíl je pouze v povaze využívaného podnětu (tj. zrychlení), a ne v odezvě těla na zátěž.

 

 

Kontraindikace

 

     Pamatujte, že nás zajímá především vaše bezpečnost, a proto vám doporučujeme projít si následující seznam možných kontraindikací a obrátit se na svého lékaře, kdykoliv si nebudete jisti, před tím, než začnete Power Plate® používat.

 

Kontraindikace pro cvičení se strojem Power Plate®:

•          Těhotenství

•          DVT/Hluboká žilní trombóza

•          Kardiovaskulární onemocnění

•          Nedávné rány po operaci či chirurgickém zásahu

•          Syntetické/umělé klouby

•          Akutní kýla/onemocnění plotének/spondylolysis

•          Těžká cukrovka

•          Epilepsie

•          Akutní onemocnění/zánětlivé procesy

 

Odhlášení z lekce

V případě, že se z lekce neodhlásíte do 20:00 předchozího dne nebo se na lekci bez omluvy nedostavíte, bude Vám účtováno storno v hodnotě 150Kč.