wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE:
PONDĚLÍ 9:00-10:30 15:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 15:00 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 15:00–20:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–10:30 18:00–21:10 (Street dance HecticDanceClub od 16:00)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
KOSMETIKA, MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Topvet

 O TOPVET

Topvet - Dr. Jiří Pantůček.

Vzhledem k tomu, že kořeny firmy TOPVET sahají až do roku 1990, lze firmu Topvet považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma Topvet vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto, že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, si udržují uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.

Budou si považovat za čest spolupracovat se všemi, kteří chtějí stejně jako oni, čerpat z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu.

Svou prací  podporují nadační fond dětské onkologie KRTEK - pomozte i Vy

Péče o zdraví: Léčebná a masážní kosmetika

Masážní a léčebná kosmetika - časem prověřená tradice podpořená moderními přístupy


Kosmetické přípravky určené jak k profesionálnímu použití v relaxačních a masážních salónech, tak i jako účinná a rychlá pomoc v soukromí vašeho domova. Naší snahou není pouze opakování již důvěrně známého, ale spojení tradic a nejnovějších poznatků v přírodní a alternativní medicíně. Jedině touto cestou jsme schopni připravit kvalitní přípravky a dosáhnout tak spokojenosti našich zákazníků. Účinnými složkami všech našich přípravků jsou rostlinné silice, zahuštěné rostlinné extrakty, anebo separované aktivní látky. Věříme, že Vás výrobky Topvet osloví zejména kvalitou a účinkem, ale i rozumnou cenou.

Masážní gely, Masážní oleje, Masážní mléka, Péče o pleť, Aktivní pleťové mléko, Luxusní pleťové oleje, BIOcertifikované pleťové oleje, Speciální kosmetické řady (Manuka, TTO), Tea Tree Oil – kosmetická řada, Manuka - kosmetická řada, Balzámy - péče o ruce a nohy, Bylinné masti, Bylinné oleje, Bylinná pleťová mléka, Vlasová kosmetika, Koupelové oleje, Koupelové oleje 2v1, Rostlinné silice, Opalovací řada, Bylinné extrakty - lihové tinktury, Bylinné extrakty - tobolky, Bylinné sirupy, Bylinné sirupy - speciality, Bylinné čaje, Rostlinné oleje, Doplňková sportovní výživa, Beta-glukanová řada, Dětské čaje, Dětské sirupy, Kosmetika pro děti, Opalovací řada, Zvířátka Schleich, Pro malá zvířata, Pro koně

Vybrané produkty jsou k dostání v našem wellness studiu. Ostatní produkty jsou na objednávku opět na recepci v našem studiu, kde si můžete prohlédnout katalog. Doufáme, že si každý z naší nabídky vybere.