wellness studio

Wellness studio Bel Corpo na Barrandově

Voskovcova 1034/20 (Vchod z Trnkova náměstí)
Praha 5
152 00
Recepce 777 975 072
LETNÍ PROVOZ RECEPCE
(PONDĚLÍ-ČTVRTEK)
OTEVÍRACÍ HODINY RECEPCE :
DLE OBJEDNÁVEK A USKUTEČNĚNÝCH LEKCÍ
V TANEČNÍM SÁLE INFO: 777 975 072
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
info@bel-corpo.cz, belcorpo.wellness@seznam.cz

Nabídka nového cvičení

25.10.2013 13:15

Vážené klientky a klienti, 

 

rádi bychom otevřeli novou formu cvičení a to Zdravotní cvičení pro starší generaci.

Skupinové lekce by byly zaměřeny na: snížení tukové složky těla, zpevnění postavy, kondiční cvičení, odstranění bolestí zad, zlepšení držení těla (kyfóza, lordóza), stabilizace kloubů při hypermobilitě, náběr svalové hmoty.

Skupinová lekce je pomalá, protahovací, posilovací. Jedná se hlavně o posílení vnějších svalových skupin, méně kardiovaskulárního zatížení, jednoduchá choreografie, základem je protažení, posílení a strečink, práce s hlubokým stabilizačním systémem, celková pohyblivost a balanc.

Druhy cvičení vycházejí z následujících aktivit :

Core - centrování těla, rozsah a pohyb včetně zpevnění pánevního dna, procvičení velkých kloubů celého těla, posílení břišních svalů, posílení velkých svalových skupin, cvičení s gumou, SM Systém, Tibeťani, prvky Kalanetiky a Pilates, cviky s Bigram yogy, břišní dýchání - koordinace dechu, uvolnění ztuhlosti svalů, cvičení s vlastní vahou těla, rovnováha, stabilizace, procvičování pozic chodidel. 

 

Toto cvičení se otevře pouze v případě dostatečného zájmu. Konalo by se v dopoledních hodinách. Pokud máte zájem o toto cvičení, prosím kontaktujte nás. 

Budeme se těšit na váš zájem a na otevření nového cvičení.