wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE:
PONDĚLÍ 9:00-10:30 15:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 15:00 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 15:00–20:00
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–10:30 18:00–21:10 (Street dance HecticDanceClub od 16:00)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
KOSMETIKA, MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Manuální lymfodrenáž opět v Bel Corpu !

04.06.2014 08:36

Vážení klienti studia Bel Corpo,

Po dlouhé době je opět v nabídce Manuální lymfodrenáž. Službu objednávejte u našeho maséra Jiřího Aubrechta, který ji poskytuje v rámci služeb Centra celostního přístupu v prostorách studia Bel Corpo. Veškeré informace naleznete v sekci masáže (můžete využít tento odkaz)

Více o Manuální lymfodrenáži:

"Délka lymfodrenáže je max. 70 minut, kdy je systém aktivován, poté se vrací do běžného provozu. Proto je možné bez nadsázky tvrdit, že delší lymfodrenáž je "tahání peněz z kapes". Taktéž se neprovádí lymfodrenáž celého těla - za danou dobu není technicky možné stihnout celé tělo, ani to není žádoucí.

Frekvence je individuální, dle charakteru obtíží. U zdravého člověka je potřeba ze začátku přijít min. 5x po sobě, nejdéle však v rozmezí 7 dnů. Dále pak min. 1 měsíčně na udržovací kůru.

Lymfatický systém je velmi důmyslný a složitý. Plní zároveň funkci drenážní a imunitní. Vždyť právě v lymfatických uzlinách sídlí tzv. lymfocyty - bílé krvinky, naše aktivní obrana proti infekcím. V organismu se míza (lymfa) odvádí do určitých oblastí a kde je problém zjistíme většinou když už je pozdě. Co tedy s tím?

Pro zjištění zatížených oblastí lymfatického systému využívám přístroj Salvia spolu s preparáty Joalis. Přístroj dokáže indikovat zátěž v konkrétních oblastech mízovodu (často i příčinu). V tom omezeném čase, který na samotnou lymfodrenáž připadá, se pak mohu prioritně věnovat zatížené oblasti. Efektivita takového postupu je samozřejmě o mnoho vyšší, než při standartním postupu."

Využijte slevu na první návštěvu!

"Občas se setkávám s obavami, zejména u žen, které první návštěva vyvolává. Jedná se o novou službu a terapeut je chlap! Dle mých zkušeností je to naopak výhoda. Pokud i tak pociťujete obavy z nové služby, můžete využít slevu na první návštěvu. Vyzkoušejte si mě, těším se na Vás!"

70 minut za symbolických 400 Kč

 
Vaše Bel Corpo