wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE- jen do 20/7/2020
PONDĚLÍ 9:00-11:00 19:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 18:30 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 18:30–21:15 (jen při konání power jógy a zumby)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–11:00 18:30–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

masážní lehátko hhp

REVOLUCE V ANDULAČNÍ TERAPII

ZDRAVÍ SE SPRÁVNOU FREKVENCÍ

Andulace je nový biofyzikální terapeutický postup. Spočívá ve vytváření frekvenčních kmitů, které působí na veškeré tělní tekutiny a tkáně s cílem co nejúčinněji nastartovat tělu vlastní samoléčebné mechanismy. Při andulaci jsou do tělesných tekutin přenášeny frekvenční kmity určité vlnové délky. Tím se intenzivn stimuluje proudění krve a iniciuje tak i samotný léčebný proces. Díky aktivaci krevních a lymfatických toků může andulace účinně působit přímo na těch úrovních, kde nemoci, v důsledku nedostatečného prokrvení a usazování zbytků látkové výměny, vznikají.

ODSTRAŇTE PŘÍČINU, NEPOTLAČUJTE POUZE PŘÍZNAKY

Andulace optimalizuje látkovou výměnu a prokrvení. Pomáhá tak tělu zbavit se cíleně příčiny onemocnění a ne, jak tomu většinou bývá, potlačit příznaky choroby. Kmity, vytvářené biofyzikálními procesy, totiž tělu poskytují možnost normalizovat jeho funkce a kompletně se zregenerovat. Andulace samotná neléčí, pouze organismu otevírá cestu k tomu, aby se uzdravil sám. Frekvence, které jsou do těla během andulační terapie vysílány, se pohybují kolem deseti hertzů.

V praxi se andulace provádí mechanickou formou na speciálním lehátku, Účinné frekvence jsou do těla přiváděny přímo. Kromě mechanického systému je terapie potencována i opticky. Infračervené zářiče prohřívají stimulované partie, čímž přispívají k uvolnění tkání a cíleně podporují ozdravný proces.

ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITÍ

Andulace nemá žádné vedlejší účinky. Je vhodná pro každého v každém věku, pro zdravého člověka i při nemoci. Produkované kmity totiž mají jak preventivní, tak terapeutické účinky u již existujících onemocnění. Díky tomuto principu působení nabízí nová biofyzikální léčebná metoda široké spektrum využití. Nezaměřuje se pouze na jeden orgán nebo ústrojí, ale působí pozitivně na všechny funkce v organismu. Andulací se významně zlepšuje látková výměna, tok lymfy a prokrvení tkání, což výborně funguje jako základ pro udržení zdraví nebo jeho obnovu. Pozitivní účinky andulace prokázala celá řada vědeckých studií.

 

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

 • Otestováný zdravotnický výrobek

 • Desetitisíce spokojených zákazníků

 • Jednoduchá manipulace

 • Terapeutické infračervené hloubkové teplo INR

 • Vysoký standard kvality a dlouhá životnost

 • Účinnost prokázaná vědeckými studiemi

 • Pro domácí i profesionální použití

 • Nenáročná obsluha i údržba

 • Šetří místo a čas

 • Nízká spotřeba elektřiny (provoz na 12 V)

 • Kvalitní zákaznický servis

 • Používají přední kliniky, lékaři a fyzioterapeuti

 • Ideální pro rehabilitační a zdravotnická střediska

 • Bohaté příslušenství

 • Vyrobeno v Německu

 

ANDULACE - CÍLENÁ KOREKCE BUNĚČNÉ INFORMACE

Andulace je léčebná metoda fungující na biofyzikálním principu. Je účinná především při nejrůznějších obtížích. Byla vyvinuta před cca dvaceti lety ve Švýcarsku. Jejím cílem je rozkmitat všechny tělesné tekutiny a iniciovat tím v organismu samoléčebný proces. Andulace se těší stále větší oblibě. Souvisí to s nárůstem výskytu moderních "civilizačních chorob" a chronických onemocnění, jako jsou například bolesti zad. Účinnost andulační terapie již byla mnohokrát vědecky prokázána a možnostíjejího využití meustále přibývá.

 

Andulace vytváří ve všech tělních tekutinách frekvenční kmity s cílem co nejúčinněji nastartovat v těle samoléčebné mechanismy. Při andulaci jsou do těla přenášeny pomocí speciálního terapeutického systému kmity určité frekvence.

 

Masážní lehátko VM 9100RM III nabízí skvělou možnost andulační terapie. U více než dvaceti průgramů se vytváří terapeuticky účinné kmity v těle a s tím související stimulace vegetativního nervového systému. Můžeme tím u moha zdravotních obtíží dosáhnout jejich významného zlepšení. Andulace totiž podporuje prokrvení a látkovou výměnu. Pravidelným používáním andulační terapie lze ve značné míře zmírnit nebo úplně odstranit chronické obtíže. Tento typ hhp masážního lehátka obsahuje i břišní pás, který vám pomůže odstranit viscerální (vnitřní) tuk, který je nejvíce nebezpečný.

 

Andulace je vhodná při léčbě celé řady chronických onemocnění, mimo jiné také tak zvaných "civilizačních chorob" západní společnosti. Seznam onemocnění, u kterých se andulační terapie již osvědčila, je dlouhý. Zahrnuje známé chronické obtíže, jako jsou artróza, bolesti zad, ztuhlá šíje, migrény nebo revma. kromě toho pomáhá léčit i jiné problémy, jako jsou např. nadváha, zvýšené svalové napětí nebo syndrom vyhoření.

 

váha, zvýšené svalové napětí nebo syndrom vyhoření.