wellness studio

Wellness studio Bel Corpo

Recepce 777 975 072, Masáže individuálně 721461737
OTVÍRACÍ DOBA-RECEPCE- jen do 20/7/2020
PONDĚLÍ 9:00-11:00 19:00–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ÚTERÝ 18:30 – 20:30
v ostatní časy dle individuálních objednávek
STŘEDA 18:30–21:15 (jen při konání power jógy a zumby)
v ostatní časy dle individuálních objednávek
ČTVRTEK 9:00–11:00 18:30–20:15
v ostatní časy dle individuálních objednávek
PÁTEK ZAVŘENO, případně dle individuálních objednávek
MASÁŽE MAJÍ INDIVIDUÁLNÍ ČASY DLE OBJEDNÁVEK

Naše stroje

Formovat Vaši postavu můžete několika způsoby. Sami buď vlastní vahou těla, na našich strojích Power Plate, VacuShape, BodyRoll a masážním lehátku hhp. Nebo za pomoci našeho vyškoleného personálu a to opět na idividuálních lekcích s osobním trenérem za využití vlastní váhy těla a pomůcek, na přístroji Power Plate nebo jako kruhový trénink s dohledem. 

 

Nezanevřeme ani na skupinové lekce jako jsou Pilates, Jóga, Power Jóga, Mix Jóga/Pilates nebo z rychlejších Dance Mix a Flamenco. Přijďte si vyzkoušet, co vyhovuje právě Vám.

Na BodyRoll si rozhýbete lymfatický systém, ve VacuShape si zachodíte v podtlaku, na Power Plate si vytvarujete tělo a v neposlední řadě si zarelaxujete na lékařském masážním lehátku hhp. Power Plate i lékařské masážní lehátko hhp mají certifikát zdravotnického zařízení, takže se nikdo nemusí bát o své zdraví. Pochopitelně jsou zde nějaká omezení, ale od toho je zde vyškolený personál wellness studia BEL CORPO, aby Vás informoval a dbal na Vaši bezpečnost.

Doporučujeme také před tréninkovým plánem i po něm, navštívit měření na přístroji InBody, kde zjistíte, ve které oblasti je potřeba přidat svaly nebo tuk a naopak. Ideálně v kompinaci s přístrojem Salvia, kde Vám změříme, jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které nikoli.

Neváhejte a přijďte si vše vyzkoušet. Naše stoje čekají právě na Vás!