wellness studio

Wellness studio Bel Corpo na Barrandově

Voskovcova 1034/20 (Vchod z Trnkova náměstí)
Praha 5
152 00
Recepce 777 975 072
LETNÍ PROVOZ RECEPCE
(PONDĚLÍ-ČTVRTEK)
OTEVÍRACÍ HODINY RECEPCE :
DLE OBJEDNÁVEK A USKUTEČNĚNÝCH LEKCÍ
V TANEČNÍM SÁLE INFO: 777 975 072
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
info@bel-corpo.cz, belcorpo.wellness@seznam.cz

Naše stroje

Formovat Vaši postavu můžete několika způsoby. Sami buď vlastní vahou těla, na našich strojích Power Plate, VacuShape, BodyRoll a masážním lehátku hhp. Nebo za pomoci našeho vyškoleného personálu a to opět na idividuálních lekcích s osobním trenérem za využití vlastní váhy těla a pomůcek, na přístroji Power Plate nebo jako kruhový trénink s dohledem. 

 

Nezanevřeme ani na skupinové lekce jako jsou Pilates, Jóga, Power Jóga, Mix Jóga/Pilates nebo z rychlejších Dance Mix a Flamenco. Přijďte si vyzkoušet, co vyhovuje právě Vám.

Na BodyRoll si rozhýbete lymfatický systém, ve VacuShape si zachodíte v podtlaku, na Power Plate si vytvarujete tělo a v neposlední řadě si zarelaxujete na lékařském masážním lehátku hhp. Power Plate i lékařské masážní lehátko hhp mají certifikát zdravotnického zařízení, takže se nikdo nemusí bát o své zdraví. Pochopitelně jsou zde nějaká omezení, ale od toho je zde vyškolený personál wellness studia BEL CORPO, aby Vás informoval a dbal na Vaši bezpečnost.

Doporučujeme také před tréninkovým plánem i po něm, navštívit měření na přístroji InBody, kde zjistíte, ve které oblasti je potřeba přidat svaly nebo tuk a naopak. Ideálně v kompinaci s přístrojem Salvia, kde Vám změříme, jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které nikoli.

Neváhejte a přijďte si vše vyzkoušet. Naše stoje čekají právě na Vás!